Informace k letnímu táboru

Vážení a milí,

vzhledem k tomu, že se nařízení a doporučení, týkající se epidemiologické situace, mění každou chvíli a těžko se v nich orientuje.. Zde jsou konkrétní body, které budeme dodržovat na našem táboře.:

  • při nástupu na tábor je nutností negativní PCR test (starý maximálně 7 dní; platný celý tábor) nebo antigenní test (starý maximálně 3 dny; platný 7 dní) nebo potvrzení o prodělání nemoci (platné 180 dní od pozitivního testu) nebo certifikát o očkování (platný 14 dní po 2.dávce).

    Všichni si v polovině tábora (tedy po návratu z výpravy) uděláme kontrolní antigenní test v táboře (není nutné jej dětem balit s sebou, máme nakoupené testy pro všechny).
     

  • pojedeme vlakem, proto bude nutné mít na cestu připravený respirátor.
     
  • prosím, pokud budete chtít dětem přibalit desinfekci, tak pouze malé balení, které sami spotřebují, ale ani to není nutné. Pro chod tábora máme desinfekci zajištěnou a to i k desinfekci rukou u latrín, u jídelny a samozřejmě i na výpravy a jiné cesty mimo tábor.

 

Dalším úskalím je letos nevyspitatelný déšť, proto prosím, abyste nezanedbali výbavu do mokrého počasí (gumáky, pláštěnky, nepromokavé bundy, deštník NENÍ ideální řešení!). Myslete, prosím, i na to, že v lese u řeky může být v dešti (obzvlášť v noci) větší zima.

 

Sejdeme se na vlakovém nádraží v Boskovicích v 8:40 (odjezd vlaku 9:01), mějte nachystanou kartičku pojišťovny, negativní test nebo jiné potvrzení, respirátor, případně přihlášku nebo potvrzení od lékaře (pokud jste doposud neodevzdali nebo odevzdali pouze kopii nebo elektronickou verzi).

Při odjezdu bude k dispozici jedno osobní auto pro odvoz věcí, které se vám nepodaří sbalit do batohu a komplikovaliy by nám cestu. Jde především o spacáky, karimatky, gumáky atd. 
Ostatní věci si povezeme vlakem a v Hoštejně pro ně přijede auto z tábora (nemusíte mít tedy strach, že je děti ponesou od vlaku do tábora na zádech).

 

Korespondenční adresa tábora:

LT Vatra Boskovice
TIC Štíty
nám. Míru 55
789 91 Štíty

 

 

V případě dotazů před táborem i v jeho průběhu volejte na číslo 603759043 (Radka Krejčířová)

 

Těšíme se

 

Slunce, lesů, vody více
zdraví Vatra Boskovice.
Zdar, zdar, zdar!