Výprava 20. - 22. 5. 2022

Drazí dobrodruzi,

 

Zapište si do deníčků termín květnové výpravy. :)

Tentokrát prozkoumáme nepřístupné jeskyně Moravského krasu za vedení strážce přírody, objevíme neznámé krajiny, zahrajeme hry a zdokonalíme zálesácké dovednosti.

 

S sebou do pohodlného batohu:

připravené jídlo na pátek a sobotní snídani (po zbytek výpravy jídlo zajištěno), nádoba s pitím (vodu budeme po cestě doplňovat), ostrý skládací nožík, ešus, lžíce, deníček, tužka, čelovka/baterka, kartička ZP (odevzdáte vedoucímu na místě srazu), karimatka, spacák, kartáček a pasta na zuby, malý ručník (ten nejmenší a nejskladnější), oblečení na spaní/funkční prádlo=teplé podvlékací triko a kalhoty (večer do spacáku), prošlápnuté trekové boty, gumáky (do jeskyně), helma (cyklistická/horolezecká..), pláštěnka!, náhradní ponožky a spodní prádlo, na sebe oblečení dle aktuálního počasí, větrová bunda/mikina do zhoršeného počasí…

 

Co lze připevnit na batoh zvenku (např. karimatka, nádoby na vodu, pláštěnka, gumáky…) zkuste připevnit-uvolní se tak prostor uvnitř, který lze využít na oblečení a jídlo. Ale samozřejmě je nutno uzpůsobit konečnou váhu batohu ku spokojenosti vatráka tak, aby si výpravu užil. Budeme spát dvě noci venku.

 

Sraz: pátek 20.5., vlakové nádraží Boskovice, 15:00h

Návrat: neděle 22.5., vlakové nádraží Boskovice, cca 16:00h

 

Cena výpravy je 250Kč.

Hlaste se Klaris na tel.: 775 359 096

 

 

Slunce, lesů, vody více,

zdraví Vatra Boskovice.

Zdar, zdar, zdar.