LETNÍ TÁBOR 2023

Letní tábor se bude konat v termínu 16. - 29. 7. 2023

Během těchto 14 dnů zažijeme spoustu dobrodružství v lese, u řeky, na louce, v tee-pee. Spát budeme v podsadových stanech, jíst jídlo z ešusu uvařené v naší polní kuchyni (vaříme jen vybrané pochoutky). Koupat se budeme pod splavem nebo ve sprše ohřívané kamny s výhledem na širé nebe. Místo virtuální reality si příběhy prožijeme na vlastní kůži, oči, svaly, nervy. A především - poznáme spoustu skvělých lidí, užijeme si hromadu zábavy a legrace a vůbec, ale vůbec se nám nebude chtít domů! :)

Tábor je určen pro všechny děti od ukončené 2. do 9. třídy, mladší a starší děti můžeme vzít na základě individuální dohody. 

Cena tábora je 5.000,- Kč.

BÚ: 107-8894670287/0100

K přijetí na tábor je nutné vyplnit přihlášku a zaslat spolu s posudkem o zdravotní způsobilosti poštou nebo jinak doručit na adresu nebo do rukou hlavní vedoucí. Odkazy na všechny potřebné dokumenty jsou uvedeny na konci stránky. Vyplněnou přihlášku a potvrzení od lékaře doručte na adresu:

Vatra Boskovice z. s., Radka Krejčířová, Lidická 2606/22, Boskovice 680 01

V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat
e-mailem na vatra.bce@gmail.com nebo na tel. čísle 603 759 043 (Radka Krejčířová-hlavní vedouc). 
 

Další informace k vybavení (batoh, obuv, ...) naleznete v příspěvcích na našich facebookových stránkách a instagramu.  #jaksesbalitnatabor

 

Upozorňujeme rodiče, babičky, tetičky, dědečky, strýčky a všechny další příbuzné i jiné, že si pro letošní rok vyhrazujeme právo na NEPŘEDÁNÍ nepřiměřeně velkých balíčků se sladkostmi! Nikdy jsme nechtěli tento váš zvyk zakazovat nebo jakkoli omezovat, ale přerůstá nám přes hlavu (a to doslova, množství a velikosti balíčků jsou neúnosné). Chápeme, že chcete dětem udělat radost, ale věřte, že netrpí hlady ani nedostatkem cukru. Vzhledem k tomu, že máme v táboře plchy (chráněné hlodavce), ovády, myši...a další kamarády, kteří brání tomu, aby děti měli sladkosti u sebe ve stanu. Ukládání v uzavíratelných krabicích, do kterých se plši nedostanou je nutností, ale nemůžeme takto skladovat půl supermarketu. Vaříme pestrou stravu (pro zájemce mohu zaslat náhled jídelníčku z minulých let - ať mi věříte), děti mají každý den ovoce nebo zeleninu, často i něco sladkého. Máme možnost zajít do 1km vzdálené hospody, kde si děti nějakou sladkost mohou koupit.
Proto vše jsme se letos rozhodli, že dětem nepředáme balíček, který bude větší než 20x20x10 cm (nebo jiné rozměry odpovídající obsahu) a to maximálně 2x za tábor. Ostatní balíčky budou využity podle uvážení vedoucích (např.jako odměny nebo společná svačina při vhodné příležitosti)

Děkuji za pochopení a spolupráci

 

Těšíme se na společné zážitky!

Slunce, lesů, vody více,
zdraví Vatra Boskovice.
Zdar, zdar, zdar.