ŠifroVATRAčka 2019

Celá taškařice letos vypukne v sobotu 18.5.2019.

Akce je určena pro skupinky 2 - 5 hráčů ve věku do 15 let se starším doprovodem. Dolní hranice není omezena, ale berte na zřetel délku trasy a časovou náročnost hry. Start bude 18.5.2019 v 10:00 na parkovišti u hřbitova v Boskovicích. Délka trasy je asi 10 km a je vedena převážně po lesních a polních cestách a lesem. Konec hry je plánován na 17 hodinu. Nebojte se, že v 17 hodin skončíte 10 kilometrů od Boskovic, cíl bude nedaleko startu. 

Váš tým bude postupovat po jednotlivých stanovištích, na kterých vždy získáte šifru či nějaký úkol, po jejichž vyřešení se dozvíte polohu následujícího stanoviště. Těšit se můžete na šifry a přesmyčky, zábavné úkoly a hry. Abyste stanoviště snadno našli, dostanete mapu okolí. Stanovišť bude zhruba 10 (později upřesníme), budou číslovaná a jasně označená, takže určitě poznáte, když je najdete. Aby nehrozilo, že zůstanete v lese s nevyřešitelnou šifrou, dostanete ke všem šifrám nápovědy. Jedna nápověda bude základní a poradí vám, jak šifru luštit. Pokud vám základní nápověda nepomůže, budete mít i druhou, totální nápovědu, která vám rovnou řekne, kam jít, aniž byste museli úkol splnit.

Na trase i v cíli na vás bude čekat drobné občerstvení. 

Registrace přes google formulář do 15.5.2019. Startovné je symbolických 50 Kč na tým. Dotazy posílejte mailem na sifrovacka@vatra-boskovice.cz. Nebo volejte na +420601362666.

S sebou si vezměte vhodné oblečení a obutí do lesa, papír, čtverečkovaný papír, tužku, nůžky, buzolu nebo kompas, pastelky, pravítko. Určitě si vezměte něco k pití a k jídlu.

Pokud se chceš hry zúčastnit, ale chybí ti kamarádi do týmu, nezoufej. Napiš nám a pokud to bude možné, spojíme tě s dalšími osamocenými hráči nebo jiným týmem. Stejně tak nám napiš, pokud chceš jít, ale chybí ti starší doprovod. Několika málo zájemcům můžeme zajistit doprovod z vlastních řad. Tyto možnosti jsou ale omezené, proto se ozvi co nejdřív.

Těšíme se na Vás!